$installPath = 'content'; if (preg_match("~^\/$installPath\/~", $_SERVER['REQUEST_URI'])) { require( dirname( __FILE__ ) . "/$installPath/wp-blog-header.php" ); exit; } Zemsta absolutna
image1 image2 image3

Zemsta absolutna

zemsta_absolutnaJuż jest! Premiera "Zemsty absolutnej", powieści kryminalno-sensacyjnej w odcinkach publikowanej w internecie już za nami: Cztery zagadkowe morderstwa. Nieprawdopodobna zbieżność nazwisk ofiar. I pętla śmierci zaciskająca się coraz mocniej. To zemsta. Zemsta absolutna.


Autorem powieści jest Krzysztof Koziołek, główny przedstawiciel nurtu kryminału skandynawskiego w Polsce (nurtu w szerokim świecie znanego z takich nazwisk jak Stieg Larsson, Henning Mankel, Karin Fossum czy Jo Nesbo).

W tym roku do większości domów Święty Mikołaj przyniósł wory prezentów. Dla miłośników kryminałów i powieści sensacyjnych miał też dodatkowy podarunek: start "Zemsty absolutnej". Pierwszy odcinek można już przeczytać na tej stronie internetowej, kolejne będą publikowane co tydzień. Zapraszamy i życzymy lektury pełnej wrażeń!

Czytaj pierwszy odcinek>>