Po ludzku: ta strona piecze ciasteczka na Twoim komputerze. W języku urzędowym: ta strona używa cookies. Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z ustawieniami przeglądarki. Jeśli chcesz to zmienić, zmień ustawienia swojej przeglądarki.
image1 image2 image3

Artykuły

Zemsta absolutna

zemsta_absolutnaJuż jest! Premiera "Zemsty absolutnej", powieści kryminalno-sensacyjnej w odcinkach publikowanej w internecie już za nami: Cztery zagadkowe morderstwa. Nieprawdopodobna zbieżność nazwisk ofiar. I pętla śmierci zaciskająca się coraz mocniej. To zemsta. Zemsta absolutna.


Autorem powieści jest Krzysztof Koziołek, główny przedstawiciel nurtu kryminału skandynawskiego w Polsce (nurtu w szerokim świecie znanego z takich nazwisk jak Stieg Larsson, Henning Mankel, Karin Fossum czy Jo Nesbo).

W tym roku do większości domów Święty Mikołaj przyniósł wory prezentów. Dla miłośników kryminałów i powieści sensacyjnych miał też dodatkowy podarunek: start "Zemsty absolutnej". Pierwszy odcinek można już przeczytać na tej stronie internetowej, kolejne będą publikowane co tydzień. Zapraszamy i życzymy lektury pełnej wrażeń!

Czytaj pierwszy odcinek>>